fbpx
SPRING OFFER! Use promo code SPRING
Days
Hours
Minutes
Seconds
Free shipping within 3 days

The Kitibook

10 ay ila 6 yaş arası çocuklar için kişisel sessiz etkileşimli tahta kitabınız

Kitibook’um

İlk kez bir Kitibook satın alıyorsunuz ve çocuğunuz için ne istediğinizden emin değil misiniz?

Tamamen özelleştirilebilir Kitibook’umuz, çok kişisel sessiz kitabınızı sıfırdan çocuğunuzun ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyacak şekilde oluşturmak için size tam bir özgürlük sunar. 23 adede kadar el yapımı etkileşimli tahta, kapak tahtası, tercih ettiğiniz bağcıklar, çocuğunuzun adını ekleme seçeneği ve daha fazlasını ekleme seçeneğiniz var!

Kitibook Serisi

Aklınızda belirli bir bütçeniz mi var yoksa sevdiğiniz birine bir Kitibook hediye etmek mi istiyorsunuz?

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre uyarlanmış bir Seri sizin için var. Tercih ettiğiniz Kitibook boyutunu seçtikten sonra, en sevdiğiniz etkileşimli tahtaları, dantellerin rengini seçme ve hatta kendi çocuğunuzun adını veya sevdiğiniz birinin çocuğunu ve daha fazlasını ekleme seçeneğiniz vardır!

Kitibook Baskısı

Çocuğunuzun belirli bir ihtiyacı var mı yoksa Kitibook’u kişiliğine en uygun şekilde mi almak istiyorsunuz?

Kitibook Edition’ımız, özel kullanım durumunuza en iyi şekilde uyum sağlamak için çeşitli hazır Kitibook’lar sunar. Geliştirme becerileri, Etkinlik, Tema ve daha fazlasına göre kategorize edilmiş, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok onaylı yapılandırmanız var!

Kitibook Panoları

Zaten bir Kitibook’unuz var ve etkileşimli tahta koleksiyonunuzu genişletmek mi istiyorsunuz? Yoksa sadece çocuğunuzun önce denemesini mi istiyorsunuz?

El yapımı 23 adet çift taraflı interaktif tahtamız sizleri bekliyor. Alışverişinize yardımcı olmak için, bunları çocuğunuzun yaşına, istenen gelişim becerilerine veya tercih ettiğiniz temalara ve daha fazlasına göre filtrelemenizi kolaylaştırdık!